Zámecká strašidelná cesta

Oblíbená strašidelná cesta v Krásném Dvoře letos připadá opět na dva dny, a to konkrétně na 24. a 25. října 2025. Pro velký zájem oba dny od 18:00 do 22:00 hodin (22:00 je čas posledního vstupu do areálu) 


Letos bude pro Vás strašidelná trasa připravena zcela nově v děsivých prostorách zámku a nejbližšího okolí. Dostanete se do dosud nepřístupných prostor zámeckého sklepení, dřevníku, stájí, jízdárny a projdete temnými zákoutími francouzských zahrad.


Na trasu, která je dlouhá cca 45 minut nebudete muset čekat jako v předchozích letech na naplnění skupiny a daného času, ale nově bude čistě na Vás čas vstupu do areálu děsivého zámeckého prostředí.


Vstupné nebude možné koupit on-line, ani není nutná rezervace. Pro Váš větší komfort jsme zvolili režim přijdeš a po zakoupení vstupenky rovnou jdeš svým tempem po trase.


Trasa je rozdělena na část děsivou (vhodné i pro děti) a část hororovou (s dětmi jen na vlastní nebezpečí)
Pro více informací o akci je třeba sledovat zámecký Facebook, Instagram ale také webové stránky.

 

Během akce bude otevřena zámecká kavárna.


Těšíme se na Vás…