Krásný Dvůr

oficiální webová prezentace státního zámku

Dnes zavřeno

Zámek Krásný Dvůr hledá dobrovolníky či studenty na praxi

Staňte se dobrovolníkem na zámku v Krásném Dvoře. Hledáme nadšence do historie, památek či přírody, které své nadšení umí předávat dál. Hledáme dobrovolníky, kteří rádi pracují s dětmi, věnují se jejich rozvoji a těší je radost v dětských očích.

Zámek Krásný Dvůr nabízí mnoho různých edukačních programů zaměřených na zámek či zámecký park. Programy jsou koncipované jako interiérové, exteriérové či kombinované, určené jsou pro žáky mateřských a základních škol a studenty škol středních.

Správa zámku Krásný Dvůr hledá na sezónu dobrovolníky, kteří se na nejméně dva týdny stanou animátory, a to v měsících květen, červen, červenec, srpen nebo září. Bezplatné ubytování přímo v areálu zámku zajištěno. Vítáni jsou studenti pedagogických oborů i dobrovolníci, nejlépe předem domluvené dvojice. Vhodné pro partnerské dvojice a přátele. Bude na vás čekat zaškolení a podpora garanta edukačních programů. Nebojte se poznat památkový objekt z druhé strany a užít si pobyt na zámku a práci v přátelském prostředí.

Náplní práce bude od středy do neděle od 10 do 17 hodin zajišťovat program pro děti v edukačním centru zámku. V centru může být vždy maximálně 10 dětí. Další náplní práce bude vedení dětských prohlídek zámeckých interiérů se speciálním pracovním listem nebo výpomoc při exteriérových edukačních programech.

Zámek Krásný Dvůr se nachází v podhůří Doupovských hor 18 kilometrů západním směrem od Žatce, v krajině chmelnic, mírných kopečků a množství drobných historických památek. K zámku přiléhá unikátní krajinářský park s mnoha romantickými stavbami, jeden z nejstarších ale i nejzachovalejších v České republice.

Kontakt: Vladimíra Lasotová, e-mail: lasotova.vladimira@npu.cz, telefon + 420 775 412 052

 

  • 3. 5. 2018