Krásný Dvůr

oficiální webová prezentace státního zámku

Dnes zavřeno

Svatba na zámku Krásný Dvůr

Zámek Krásný Dvůr vám umožňuje zažít váš svatební den v romantickém zámeckém prostředí. V roce 2019 máte možnost svatby na Krásném Dvoře ještě 24. srpna.  

Vážení snoubenci, velice si vážíme vašeho zájmu o svatební obřad na státním zámku Krásný Dvůr. Pro svatební obřad nabízíme tyto prostory:

VELKÝ SÁL ZÁMKU

Ideální prostor pro konání svatebních obřadů, koncertů a jiných společenských událostí s komorní atmosférou, výbornou akustikou a dobovou výzdobou interiéru. Nachází se v prvním patře v těsné blízkosti hlavního vstupního schodiště. Ve Velkém sále je kapacita 30 míst k sezení a 30 míst ke stání.

FRANCOUZSKÁ ZAHRADA

Samostatně uzavřená zahrada přiléhající na západní straně k zámku. Ideální prostor pro svatební obřad při hezkém počasí s bezbariérovým přístupem. Pravidelně střižené keře a svatební výzdoba dotváří krásu a romantickou atmosféru francouzské zahrady z doby baroka. V případě nepřízně počasí se obřad automaticky přesouvá do Velkého sálu na zámku.

NOVOGOTICKÝ TEMPL

Unikátní stavba v zámeckém parku na okraji Velké louky, vzdálená necelé 2 km od zámku. Obřad je možné uskutečnit v interiéru, kde slavnostní atmosféru dotváří barevné vitráže v oknech, či před Novogotickým templem. Nevýhodou je chybějící zázemí.