Krásný Dvůr

oficiální webová prezentace státního zámku

Dnešní návštěvní doba

8. 8. se nekonají jízdy bryčkou po zámeckém parku. 11. 8. je zámek z technických důvodů otevřen až od 13 hodin. Od 8. 7. je Novogotický templ z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se za komplikace, děkujeme za pochopení.

Zavřít

Svatba na zámku Krásný Dvůr

Zámek Krásný Dvůr vám umožňuje zažít váš svatební den v romantickém zámeckém prostředí. V roce 2020 nabízí Krásný Dvůr svatební termíny 27. června, 25. července a 22. srpna.  

Vážení snoubenci, velice si vážíme vašeho zájmu o svatební obřad na státním zámku Krásný Dvůr. Pro svatební obřad nabízíme tyto prostory:

 

FRANCOUZSKÁ ZAHRADA

Samostatně uzavřená zahrada přiléhající na západní straně k zámku. Ideální prostor pro svatební obřad při hezkém počasí s bezbariérovým přístupem. Pravidelně střižené keře a svatební výzdoba dotváří krásu a romantickou atmosféru francouzské zahrady z doby baroka. V případě nepřízně počasí se obřad automaticky přesouvá do Velkého sálu na zámku.

NOVOGOTICKÝ TEMPL

Unikátní stavba v zámeckém parku na okraji Velké louky, vzdálená necelé 2 km od zámku. Obřad je možné uskutečnit v interiéru, kde slavnostní atmosféru dotváří barevné vitráže v oknech, či před Novogotickým templem. Nevýhodou je chybějící zázemí.