Krásný Dvůr

oficiální webová prezentace státního zámku

Dnes zavřeno

Upozorňujeme na omezení návštěvního provozu. 26. srpna bude zámek otevřen od 10 do 15 hodin. 26. srpna od 12 do 13 hodin bude z důvodu svatby uzavřen Novogotický templ. 27. srpna bude zámek otevřen od 11 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Zavřít

Upozornění na omezení návštěvního provozu v zámeckém parku v Krásném Dvoře

Upozorňujeme návštěvníky na omezení návštěvního provozu v zámeckém parku z důvodu lovu prasete divokého.

Upozornění společnosti Krásný Dvůr s.r.o.

Správa státního zámku Krásný Dvůr a uživatel honitby Krásný Dvůr, společnost Krásný Dvůr s.r.o. sdělují, že v důsledku přemnožené černé zvěře (prasete divokého) byl na základě žádosti správy státního zámku Krásný Dvůr povolen odborem životního prostředí Městského úřadu v Podbořanech lov prasete divokého v zámeckém parku. Garantem dodržování bezpečnosti při lovu prasete divokého v parku je za spol. Krásný Dvůr s.r.o. PhDr. Luděk Vrána.

     Samotný, individuální lov bude probíhat formou podvečerní, resp. ranní čekané, tj. v době od cca 19.00 hod. do úplného setmění a v ranních hodinách od cca 04.00 hod. do 06.00 hod. Žádáme návštěvníky parku, aby v tuto dobu zcela vynechali návštěvu parku, zejména pak část od „mílovky“ směrem k Novogotickému templu, Poustevníkově rokli a celou Poustevníkovu rokli. Upozornění platí do jeho odvolání. V době konání kulturních akcí na zámku a v zámeckém parku nebude lov probíhat.

Krásný Dvůr dne 20. 7. 2017

                                        PhDr. Luděk Vrána, odpovědný zástupce uživatele honitby

                                        Mgr. Michaela Hofmanová, kastelánka SZ Krásný Dvůr