Krásný Dvůr

oficiální webová prezentace státního zámku

Dnešní návštěvní doba

Z technických důvodů nejsou v provozu toalety. K dispozici jsou toalety mobilní. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

Zavřít

Pronájem prostor pro poskytování občerstvení na státním zámku Krásný Dvůr

Národní památkový ústav vyhlašuje veřejnou soutěž o nejvhodnější nabídku na pronájem prostor pro poskytování občerstvení v areálu státního zámku Krásný Dvůr.

Cílem je uzavření takové nájemní smlouvy s vítězem soutěže, která zajistí provozování občerstvení pro návštěvníky státního zámku Krásný Dvůr za současného dodržení podmínek stanovených vyhlašovatelem v soutěžních podmínkách. Občerstvení by mělo mít charakter spíše kavárenského provozu.

Předmětem nájmu jsou vnitřní prostory provozovny o celkové výměře 125 m² a prostor pro venkovní zahrádku s výměrou 30 m². Podrobné informace o veřejné soutěži jsou uvedeny v dokumentu ke stažení níže.

Nabídky mohou být doručeny osobně nebo zaslány poštou nebo kurýrní službou v pracovních dnech mezi 9.00 a 15.00 na adresu Státní zámek Krásný Dvůr, Krásný Dvůr 1, 439 72 Krásný Dvůr v zalepené obálce s označením „NEOTEVÍRAT“ a názvem soutěže.

Lhůta pro podání nabídky končí dne 29. 3. 2019 v 15.00 hodin.

podrobnosti k soutěži najdete zde